| Spike189 a întrebat:

SAlutare, am vaz pe Discovery un documentar acum cativa ani cum ca la nivel celular exista un fel de mitocondrii care au forma de barca cu motor, care motorasul la randul lui este facut pe piese. si ajungem la concluzia ca noi ca oameni suntem facuti in laborator, la nivel celular... stie careva cum se numeste documentarul?

1 răspuns:
| shadovv a răspuns:

Nu mai stiu sigur numele documentarului dar era ceva gen "Corpul omenesc" ( un titlu simplu ). Oarecum ai dreptate. Noi suntem facuti in laborator dar de catre Dumnezeu si nu in orice laborator... Pana la urma noi suntem roboti pe baza de carbon cum sunt si robotii fiinte pe baza de siliciu.