| BogdanelululTheGodfather a întrebat:

Am vazut acum caeva ore un documentar pe HBO despre cativa oameni patetici care si-au cunoscut juma-tatea pe internet.
Unul isi cunoscuse viitoarea nevasta pe un joc numit Second Life.
Cine-a mai vazut documentarul?
Stie cineva vreun distrus mai tare ca asta (previzibililor)?

13 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Cred că nimeni. thinking

| monstrulet a răspuns:

Ala in care el era barbat si avea ca avatar o femeie, si femeia avea ca avatar un barbat? si s-au casatorit in joc, apoi in viata reala?

| iKeel a răspuns:

=). Unu' şi-a cunoscut jumătatea pe un joc numit '' Club Marian ''. Serios! [ Da de unde... ]

| umbrax a răspuns:

thinking nu stiu

| UnVis a răspuns:

Am vazut si eu

| 7Roby7 a răspuns:

Am vazut eu un documentar in care un om cu probleme mintale s-a casatorit cu un NPC(personaj virtual care da misiuni pe un anumit joc) si in fiecare zi intra in joc aproape tot timpul si isi imagine ca vorbeste cu "sotia" lui virtuala. laughing

| 7Roby7 a răspuns:

Era ceva de genul dar era un NPC nu o persoana dintr-un anime