| WeedMan a întrebat:

Salutare.As vrea sa mananc cat mai sanatos cu putinta desi nu e posibil mereu. Ce imi recomandati tinand cont ca fac si sala si am nevoie de energie.

Răspuns Câştigător
| Bogdanst a răspuns:

Salut,depinde ce vrei sa faci masa musculara sau definirea muschiilor? Ar trebui evitate urmatoarele produs(alcool,tutunul,droguriile,prajerile,fast-food,preparate din carne,conserve,sucuri acidulate)Eu tas recomanda de a manca salate,legume,lactate,la gratar, fiert carne de vita, carne de pui orez.Normal noi ar trebui sa consumam proximativ 1600-1800 kcal pe zi, dar pentru cei activi 3.000 kcal pe zi. Daca ai peste 18 ani ai putea sa iti cumperi si suplimente. O zi buna

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DjSmoKEE a răspuns:

Pai nu mai manca mezeluri, nu iti zic sa nu mananci deloc cateodata saptamanal, mananca fructe legume, fara PRAJELI si vei slabi