| mircea22 a întrebat:

Salutare. Dacă cumpăr o lada frigorifică, și o dau la ficamea între timp eu crăp atunci garanția merge mai departe nu? Garanția fiind pe aparatul frigorific. Zic eu.Nu?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Si tu te trezesti cu miinile amortite dimineata? Asta e, Mirciulica, ne cam ducem...

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| johnnny123 a răspuns:

Credeam că le-am auzit pe toate, dar întotdeauna mai apare câte o întrebare care mă dă pe spate...

Asta este grija pe care o ai tu în cazul în care mori, dacă garanția lăzii frigorifice mai este valabilă?

Este ca și cum ai întreba "dacă avionul meu se prăbușește înainte să-mi servească mâncarea, familia mea va primi porția care mi se cuvenea?"

| gabicoo a răspuns (pentru johnnny123):

Cel mai bun răspuns.
Respect.

| VoidEternal a răspuns:

Da cata garantie ai la minunea aia de lada frigorifica de crezi ca o sa traisca mai mult decat tine? laughing

In principiu daca mergi la magazin cu factura de achizitie si documentul de garantie atunci nu se uita nimeni ca nu e exact persoana care apare in factura.