| AndreiMarian12 a întrebat:

Dacă am incaltaminte cu o mărime mai mare, pot sa ii fac ceva sa o mai strang putin? Pur si simplu imi iese din picior cand merg

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am incaltaminte cu o mărime mai mare, pot sa ii fac ceva "

1 ai șireturi, folosește-le
2 mai așteapta un an-doi
3 dă-le la săraci

Alege

| AndreiMarian12 explică (pentru sierra1):

Am dat 750 de lei pe ei... chiar trebuie sa ii dau la saracilaughing?

| sierra1 a răspuns (pentru AndreiMarian12):

Ai 3 variante, alege

| Catrice a răspuns (pentru AndreiMarian12):

Pai de ce i-ai luat cu un număr mai mare?! Să-ți ajungă și la anul, nu? rolling on the floor
Dacă ii primeai cadou, mai avea sens.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AndreiMarian12):

Schimba i cu altii care i ti vin, du te inapoi in magazinul de unde i ai cumpărat, si in baza bonului sunt obligați sa ti schimbe produsul, dar tu nu i ai incercat? S au i ai cumpărat de pe net?

| GabrielaBtw a răspuns (pentru AndreiMarian12):

De ce nu i.ai probat mai bine inainte sa ii cumperi? si daca i.ai luat de pe net si n.ai avut cum sa-i probezi, asta e o lectie, nu cumpara haine/incaltaminte de pe net, mai bine intri in magazin si vezi cum iti sta

| QElenaBoghiu a răspuns:

Pune niște hârtie în vârf.

Sau strânge șireturile.

| SalutCeFaceti a răspuns:

Nu cred, depinde. Ce tip de incaltaminte e si de la ce firma? Daca ai putea specifica si modelul ar fi perfect.

| AndreiMarian12 explică (pentru SalutCeFaceti):

Sneakersi de la Mango

| SalutCeFaceti a răspuns (pentru AndreiMarian12):

Cred ca poti. Incearca la un asa-zis "cizmar". Poate fi greu si pantofii pot fi distrusi, dar poti incerca. Tu alegi. Cati ani ai? Poate iti mai creste piciorul daca ai sub 16.