| Andreea_4805 a întrebat:

Se mai fac livrari de la mc donalds acasa? stie careva?

10 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Sigur ca da happy

Shin
| Shin a răspuns:

Nu, nu se fac, lol tongue

Shin
| Shin a răspuns:

Mariana, intrebarea era daca se mai fac livrari la Mc. Raspunsul meu a fost "Nu". Realitatea este ca nu se mai fac. De ce trebuie sa ma mai uit pe net?
Shin.

| dragalasica a răspuns:

Pai, eu zic totusi ca ar trebui sa comanzi acolo, deoarece prietenea mea si-a luat un job acolo vara asta si sunt absolut sigura ca din pacate acel mod de cumparare nu mai e existent!

| Andreea_4805 explică:

Am auzit ca nu se mai fac de asta am intrebat big grin

| Andreea_4805 explică:

Shin cauta pe net inainte sa faceau comenzi siti venea mancarea la tine acasa acum am inteles ca nu se mai fac si nici eu nu stiu sigur

| Andreea_4805 explică:

Mersi pentru lamurirebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| kynton a răspuns:

Din cate stiu eu nu s`au facut niciodata livrari la domiciliu de catre cei de la McD...nu in Romania...

| Alexutza_Alexandra_1990 a răspuns:

Da, se fac livrari acasa, am sunat chiar ieri la fastfoodcurieri.ro si mi s a dus intr un timp foarte scurt comanda.