| Malphite a întrebat:

Stie careva ce exercitii pot face pentru bicepsi acasa? Fara gantere pentru ca nu am.

Răspuns Câştigător
| Cristi19 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Zun7Hr_dtiw ia vezi e ok?:))
mai sunt cateva pe contul asta de youtube

13 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Cand duci paharul de vin la gura se lucreaza bicepsul si umarul deci zic ca este un antrenament bun.

| Malphite explică (pentru Goldenboy97):

Aia da!rolling on the floor

| florynmondialul a răspuns (pentru Goldenboy97):

Asta da antrenament!rolling on the floor

| Cristi19 a răspuns:

Flotari cu capul in jos, gen te pui cu picioarele pe un perete ceva sa fi aproape vertical si incerci sa faci flotari asa

| Malphite explică (pentru Cristi19):

Alt exercitiu in care sa nu imi rup gatul nu ai?laughing

| Malphite explică (pentru Cristi19):

E bun.Macar nu ma omoara laughing merciwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cristi19):

Sigur faci bicepsi cu prostia aia de antrenament laughing

apucati-va amandoi de sah ( tu si ala care a pus intrebarea )

| Cristi19 a răspuns (pentru Malphite):

Http://www.youtube.com/watch?v=Zun7Hr_dtiw ia vezi e ok?:))
mai sunt cateva pe contul asta de youtube

| Malphite explică:

Cosmin86 decat sa comentezi aiurea mai bine taci si culca-te, daca esti prost omoara-te(crede-ma ca se va bucura lumea).Am vazut si la altii ca comentai, dar tu esti asa mare culturist? De ce nu te-am vazut niciodata pe la concursuri? Mai bine taci.

| Ph3N0m a răspuns:

Doar daca improvizezi... De exemplu cu ghiozdanul sau cu sticle de apa, desi nu prea le vad ca fiind eficiente. Asta depinde si de forta ta.

| Malphite explică (pentru Ph3N0m):

Pot ridica in jur de 14kg..am incercat cu astea dar sunt usoare

| Edy3133 a răspuns:

Poti sa-ti improvizezi o bara pentru tractiuni si poti face atat biceps cat si spate

| Malphite explică (pentru Edy3133):

O bara din ce?

| Edy3133 a răspuns (pentru Malphite):

O bara din otel de preferat. Poti sa cauti si pe net http://www.shopmania.ro/fitness/p-insportline-asl-048-36328739