| Scarbo a întrebat:

Stie careva daca dedeman fac livrari si in alte tari in afara de Romania?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.dedeman.ro/ro/livrare-a-marfii.html
nu cred, dar ei sunt prezenti si in alte tarii, pentru o informatie mai corecta suna la ei

| Scarbo explică:

Nu am minute internationale, nu.i pot suna. poate ii suni tu si ii intrebi si.mi zici pe privat

| DedemanSuportClienti1992 a răspuns:

Buna ziua,
Pentru a da curs solicitarii dumneavoastra, va adresam rugamintea de a ne transmite detaliile si datele de contact la adresa de e-mail: suportclienti@dedeman.ro. O zi placuta,
Echipa Dedeman