| DanaQ a întrebat:

Pt cei care folosesc robot de bucatarie, poate sa-mi spuna cineva ce rol are functia Pulse? cum se foloseste? Am un robot Sinbo si nu scrie nimic referitor la aceasta functie in manualul de instructiuni.

Răspuns Câştigător
| samaritean a răspuns:

Simplu - daca ai ceva de facut intr-o reteta dai pe normal si lasi 2 minute sa zicem
la sfarsit constati ca e aproape gata dar ar mai fi trebui vreo 3 - 5 secunde - apesi Pulse scurt pentru cateva secunde - functia asta o are si o masina de gaurit - normal pentru dat o gaura continuu si Pulse (socuri) pentru dat la ochi ca sa nu intru prea mult in perete

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mareste viteza

| IndescribableChild a răspuns:

Se refera la puterea la care functioneaza robotul.

| Pitong a răspuns:

Prin butonul Pulse poti controla CAT TIMP SE INVART LAMELE > cat tii butonul apasat se invart, cand nu mai apesi, se opresc lamele.

Daca vrei un robot de bucatarie complet, care taie si cuburi, iti recomand aparatul asta - http://bit.ly/robotbucatariecuburi - singurul din lume care face ce zice!