| remus a întrebat:

Somonul... peste comestibil are oase, cel din magazine congelat poate sa aiba si icre?

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Eu am cumparat somon congelat dar file, nu are oase, decat sira, atat. E super bun.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, daca ti-o vind viu sau cel putin intreg, chiar daca e congelat.
Dar cred ca ar incapea cam greu in acvariul sau pe raftul unui magazin... big grin

assiris
| assiris a răspuns:

Daca e Somon nu are icre, dar daca e Somoană e posibil daca a fost prins inainte de a apuca sa le depuna. tongue