| andreipuiu a întrebat:

Stie cineva care e reteta pentru berea de casa cu ness?
Daca da va rog sa mi-o dati si mie.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bere cu ness? Bă, esti nebun? Nu am auzit de asa ceva.

| andreipuiu explică (pentru darrio2007):

Chiar exista laughing)

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru andreipuiu):

Sincer sa fiu nici nu stiu daca exista prin strainatate asa ceva nu am stat sa caut pe net dar exista multe feluri de bere cu tequila, lamaie, ghimbir, malai si cu ce mai baga astia in bere

| darrio2007 a răspuns (pentru andreipuiu):

Am cautat pe net. Sunt o multime de retete dar asa ceva nu am gasit. Probabil, daca exista, o gaseai si tu.

| andreipuiu explică (pentru darrio2007):

Am auzit ca facea cineva bere cu ness si am cautat si eu, dar nimic. De asta am pus intrebarea. Poate foloseste ness-ul in loc de altceva, pnm

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Ma tu vrei sa-ti deschizi fabrica de bere