| marie a întrebat:

Stie cineva cum se fac pastele carbonara, din penne rigate, cu smantana, etc
sau mai bine zis ce imi trebuie? am nevoie repede pana la si juamte...

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cauta pe google "retete culinare" si numele celei care te intereseaza...

| StarDust a răspuns:

Da fugutsa la magazin pana fierb pastele si ia maggie pofta de paste carbonara tongue si nu-ti trebuie decat niste paste. lapte. putina shunculitsa si cam atat thinking scrie pe pachetsel tongue

pofta buna big grin

| marcflo a răspuns:

Fetuccini Carbonara - te ajuta la ceva?! daca da uite reteta aici: http://barbablu.ro/paste/fetuccini-carbonara/