| marta3004 a întrebat:

Stie cineva o reteta de smantana vegetala cat mai apropiata la gust cu smantana? Am incercat smantana din lapte de soia dar e asa si asa. Am mai gasit si alte idei pe internet, dar la multi din cei care comentau nu le placea gustul. Nu stiu daca e buna categoria, dar nu am gasit altceva mai potrivit.

5 răspunsuri:
| marta3004 explică (pentru anonimg):

O vazusem si pe asta, dar si aici s-a gasit cineva sa spuna ca nu e buna si nici pe mine nu ma prea atrage din cauza ca trebuie pusa lamaie si ii da un gust care nu prea imi place.

| NOname a răspuns (pentru anonimg):

Mmm...pare gustoasă și sănătoasă și așa de ușor de făcut. Trebuie să încerc. Mersi!

| anonimg a răspuns (pentru NOname):

Ma bucur ca am putut fi si altora de folos.

Marta, poti sa diferentiezi gustul in functie si de gramajul ingredientelor. Si nu te lua dupa gustul altora; poti sa pui mai putina lamaie, sau poti sa nu pui deloc. Nu stiu cum este; dar poti incerca.

| nimenisinimik a răspuns:

Nu