| sergiuhhi a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi in Bucuresti sosuri pentru gratar Jack Daniel's. Am mancat la un prieten la gratar in Ungaria si sunt bestiale.

Răspuns Câştigător
| aahaah a răspuns:

Gasesti 3 dintre variantele "europene" pe http://www.iami.ro

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sos barbeque Jack Daniels are la Cellgros, eu de acolo imi iau.

| sergiuhhi explică:

Merci mult, am gasit in Carrefour (in Selgros nu am ajuns pentru ca nu am firma), cam scumput insa, am vazut ca pe iami.ro e mai ieftin, oricum e un produs premium