| Adelyne1992 a întrebat:

ce parere aveti despre Jack Daniel's?

7 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Super!

| RockNbeer a răspuns:

Imi place.

| stroedaniel13 a răspuns:

Noi avem gusturi diferite, convinge-te si ai sa vezi

| AnnaKarenina666 a răspuns:

1998 este anul tău de naștere? Dacă da, întrebarea asta spune multe despre tine. happy

| Adelyne1992 explică (pentru AnnaKarenina666):

NU. happy. am 17 ani

| Adelyne1992 explică (pentru AnnaKarenina666):

Nu. Am 17 ani! 1. poza de profil TPU e de 3 ani si 2. nu trebuie sa intrebi despre varsata ci sa raspunzi la intrebare.

| AnnaKarenina666 a răspuns (pentru Adelyne1992):

Atunci, dacă tot ai 17 ani, mai bine încerci băutura singură în loc să întrebi cum e. Și crede-mă, doar întrebam, nu aveam de gând să chem forțele armate chiar dacă aveai 3 ani. E alegerea ta ce faci, numai că, dacă erai născută în 98, părerea mai despre tine nu ar fi fost strălucită. E o țară liberă, fiecare cu părerile lui. Dar cum tu zici că ai 17 ani dar ții o poză cu tine de acum trei ani, atunci scuze că am îndrăznit să cred că ești născută în 98 și poza nu este făcută acum trei ani, când ai fi avut 14 ani (sau 15, depinde). Știi ce este ciudat? Că dacă anul era adevărat, acum ai fi avut 14-15 ani. A dracu coincidență. Totuși, bucură-te de Jack Daniel's!