| LauraSpataru a întrebat:

Cine ştie unde aş putea găsi (în ţară) ciocolăţele After Eight? Sunt bestiale!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca au la magazinul din colt de la mine.laughingParca am vazut si la Mega Image.happy

6 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Stiu ca au la magazinul din colt de la mine.laughingParca am vazut si la Mega Image.happy

| DianaAndra1 a răspuns:

Ciocolata mentolata?:X
magazin mare : Carrefoour! 100% gasesti! pentru prima data eu de acolo mi-am luat. apoi am gasit si la 3G, un lant de magazine alimentare din oradeahee hee.
Te pup, succes sa ai!

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Prin hypermarket-uri si magazine speciale, si eu cumpar de cele mai multe ori after eight dar sunt foarte asemanatoare cu diner mints.asa ca daca vezi pe undeva diner mints poti sa iei cu incredere pentru ca sunt la fel

| Didi_9407 a răspuns:

In supermarketuri. si eu le ador, am cautat si eu in tara si nu prea gaseam insa de la ceva timp am observat ca sunt :d de obicei imi trimitea matusa mea

| Poinsettia a răspuns:

Poti gasi in hypermarket-uri in special.