| iwannabeperfect a întrebat:

Tocmai ce am scos de la congelator 2 pulpe si le-am bagat in apa calda sa se descongeleze. cat trebuie sa le las?

Răspuns Câştigător
| dariana17 a răspuns:

Pai le simti la mana cand se descongeleaza.dar dureaza cateva ore o ora sau 2

3 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Niciodata cand scoti ceva din congelator nu-l pui in apa cald ca sa se dezghete NICIODATA!
Tot sucul din ele iasa in apa si carnea nu o sa mai aiba gust!

| SefaTa97 a răspuns:

Cel mai bine e sa le pui si putin pe foc la flacara mica. in vreo 10 minute.

Răspuns utilizator avertizat