| ASMA14 a întrebat:

Tocmai postasem o postare cu viermi in frigider, acum am aflat ca sunt din aia de pescuit ce au reusit sa evadeze inainte ca bunica si bunicu sa plece de acasa si probabil s-au inmultit. Oare mai reusesc sa scap de ei?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

"Viermii de pescuit" sunt viermii crescuti din "ouale" mustelor, puse pe carne sau alte alimente alterate.
Cauta mancarea stricata si arunc-o! Doar asa vei scapa de viermii crescuti pe ea.

| darrio2007 a răspuns:

Viermi sau râme?

| ASMA14 explică (pentru darrio2007):

Viermi albi si rosi?

| sierra1 a răspuns (pentru ASMA14):

" AnaMariaSD : Viermi albi si rosi?"

roși la coate de atâta mers târâș

| sierra1 a răspuns:

"postasem o postare cu viermi ..au reusit sa evadeze inainte ca bunica si bunicu sa plece... Oare mai reusesc sa scap de ei?"

nu e clar deloc: să scapi de cine, de viermi, de bunici?

| ASMA14 explică (pentru sierra1):

De viermi, logic laughing)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Au ieșit din frigider la plimbare?

| Catrice a răspuns:

Am auzit ca focul extermina tothee hee

| InYourPants a răspuns:

Spala locul si vezi