| Manum a întrebat:

Unde pot găsi
- tăvi rotunde cu fund detașabil din inox și diametru reglabil pentru torturi
- inele reglabile din inox pentru tort

As dori dacă exista sa fie chiar inox, nu otel inoxidabil și sa fie calitate bună (unele inele pentru torturi, deși scrie ca nu ruginesc și sunt din otel inoxidabil, ruginesc repede + se prelinge pe sub ele compoziția tortului).

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Gusta pro, Emag, Carrefour, Lidl (cand baga oferta). Eu am o tava de 24 de la lidl si nu am avut nici o data vreo problema cu ea, nu a ruginit, nu a curs. De curând mi-am luat una de 18 de la Carrefour, primul test l-a trecut cu brio, nu a curs, pentru rugina mai trebuie sa treaca timpul.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Vezi aici https://www.kitchenshop.ro/......m-westmark

Eu am cumparat alte produse de la ei si erau ok.