| xxx3anonim3xxx a întrebat:

Puteţi sa imi spuneţi vreun magazin din MOLDOVA de bijuterii (inele, pandative, braţari) facute din oţel inoxidabil, inox. Poate sa fie şi onlline dar sa fie din MOLDOVA. Îmi trebuie urgent! Cat mai multe raspunsuri va rog. (dau! FUNDA!)

2 răspunsuri:
| DamiSite a răspuns:

Dai spargere? rolling on the floor

| xxx3anonim3xxx explică (pentru DamiSite):

big grinbig grinbig grinbig grin no big grinbig grinbig grin
vreau sa cumpar doua bratari din inox cu numele meu si a prietenului big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin