| Rux_5597 a întrebat:

Cu ce pot inlocui foaia de copt?

Răspuns Câştigător
| adda4p a răspuns:

Foloseste un ziar uns cu unt(margarina) sau cu ulei. ASTA FOLOSESC SI EU

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

O coala ministeriala sau pur si simplu o pagina de caiet studentesc unsa cu ulei si pudrata cu faina. Nu e voie sa folosesti ziare fiindca scrisul contine plumb si te intoxici.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Poti tapeta tava cu unt sau margarina, peste care pudrezi putina faina in mod uniform. Poti folosi, in loc de foaie de copt, coala de xerox. La foaia de staniol te sfatuiesc sa fii putin atenta, caci una din fetele ei este toxica. Pofta buna!

| Ralucutsa a răspuns:

Cu folie alimentara de aluminiu

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Cu unt

| Georgy1033 a răspuns:

Cu o foaie oarecare de mi de ori am folosit

| ina_6171 a răspuns:

Incearca cu staniol( folie de aluminiu)