| Dan10079 a întrebat:

Va plac serialul Hell's Kitchen uitati un link pentru a va face o parere daca nu ati auzit despre el: http://www.youtube.com/watch?v=VAu8reihH8E

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu prea sunt eu cu serialele, dar unora le place altora nu asta e. Mie imi place mai mult un documentar cu camionagii ghetari daca ai auzit. E si un tanar de 22 de ani care conduce tir cu gabarit depasit prin alaska.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu am auzit de el, multumesc pentru informare, este frumos si interesant in acelasi timp.
Pa, pa!

| Raccoon1Minaminovic a răspuns:

Da! Este foarte bun. Cand ma apuc sa gatesc ceva urmez o reteta "Gordon Ramsay". Urmareste si Hotel Hell...sau de ce nu Masterchef US.el face parte din juriu