| anonim_4396 a întrebat:

CE parere aveti despre acest link? http://www.youtube.com/watch?v=HDJjqxki9eU

5 răspunsuri:
| ItsMaxi a răspuns:

Ma frate p***mas pe mediocrii naibiii daca eram acolo ori ii scuipam pe toti in fata dupa care fugeam la cea mai apropiata masina de politie tipammm ma tavaleam pe jos straight face si ziceam ca ''RESPECTIVII''aveau cv cu mine iar a 2 zi nu mai aveau ce discuta cu fata aia si cu mine, ori filmam ce faceau si dupa ma duceam direct la politie ca aia sa le sune parara##le de parinti si ii puneau sa dea amenda 20 de miloane pentru plozii lor. si zic altii ca Romania e de rahat normal ca e nemernicii naibii care sunt straight face... exista si cazu in care parintii nu stiu sau nu'i intereseaza dar asta e. ROMANIA a fost si va fi o tara numai cu puslamale in orice coltisor big grin.

| klaws007 a răspuns (pentru ItsMaxi):

Scena asta a vaut`o intr-un film. website story se numea.

| anonima3389 a răspuns:

Lol,doamne ce oameni retardati.nuj la ce statea k putea sa faca si ea ceva, sa dea cu picioarele, cu mainile, sa tipe etc

| Norvegianul a răspuns:

Un clip cu prosti, e si aia tampita ca nu face nimic, nu reactioneaza.

| anoxdox a răspuns:

Ce zdrente retardate sincer miar place sa dau fata in fata cu ele sa le fac si eu ce au facut ele la fata aia sa vad lor le place