| anonim_4396 a întrebat:

Va place mamaliguta cu branza si smantana?hee hee

Răspuns Câştigător
| Swabia a răspuns:

Mai bine mergeti luati un servetel si stergeti saliva de pe jos!laughing...Si acum sa raspund la intrebare :d...imi place, da`nu sunt iinebunita dupa ea!

41 răspunsuri:
| dynamitalb a răspuns:

Da cu branza proaspata de capra.

| frida0purple a răspuns:

Ah, o ador:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Printre celelalte preparate culinare, da.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ca-mi place. o ador laughing love strucklove strucklove struck

| cely a răspuns:

Foarte, foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place la nebunie, imi aduce aminte de vacantele petrecute la bunici...cred ca o sa imi cumpar o vaca pe post de animal de companie, asa imi asigur si eu portia de branzica si de smantana ca aici unde sunt eu nu am asa ceva...laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-mi raspumda si mie cineva! daca consum multe fructe si lactate seara ma ingras?
s. o. s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Looove it...mmm mi-ai facut pofta

Răspuns utilizator avertizat
| bruneta_9895 a răspuns:

Da cand mamaliguta e caldahee hee.....si cand am pofta marehappy

| bruneta_9895 a răspuns:

Aha .si sarmale si varzica yummy...