| Anetta2005 a întrebat:

Va rog! Ajutor! Am 12 ani si doresc sa imi pregatesc cina de sinestatator. Nu stiu ce reteta sa fac. Am cautat pe internet dar toate retetele sunt prea complicate. Ajutati-ma cu vreo idee usoara care sa nu includa cuptoare(tigai se poate)
Va rog, rapid!

Răspuns Câştigător
| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Bea un pahar cu lapte si mananca un pachet de biscuiti laughing Nu te supara pe mine.Ti-am zis pagina aia de Facebook, cauta acolo daca iti place ceva. nu conteaza ca e dimineata sau seara, daca vrei sa mananci ceva mananca... Gateste ce iti place.

4 răspunsuri:
| cevdet a răspuns:

Ce ai prin casa?
Ochiuri, piure de cartofi sau cartofi prajiti, orez cu lapte...

| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Poti manca cartofi prajiti in tigaie, frigi ceva carne apoi dupa ce scoti carnea din tigaie faci un sos facut din ceapa calita, ardei si bulion care il faci in aceeasi tigaie. si ai cartofii cu sos si carnea... Daca vrei retete de mancare si ai pagina de Facebook, cauta pagina TASTY, acolo sunt postate tot felul de retete. Si cuprorul nu e greu de folosit, trebuie sa gasesti doar o reteta care sa te multumeasca si o prepari.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru goblinuldansatordincalcaie):

Cina, Coane Spirache; nu pranzul. Daca mai iei in calcul si varsta de 12 ani... WOW

| goblinuldansatordincalcaie a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Bea un pahar cu lapte si mananca un pachet de biscuiti laughing Nu te supara pe mine.Ti-am zis pagina aia de Facebook, cauta acolo daca iti place ceva. nu conteaza ca e dimineata sau seara, daca vrei sa mananci ceva mananca... Gateste ce iti place.

| 8andrei a răspuns:

Ochiuri si cartofi prajiti. Mancarea barbatului. laughing

Hai cu funda!