| seaman_6619 a întrebat:

Doresc sa fac un site dar nu stiu tema adica despre ce sa il fac pentru a avea multi vizitatori poate ma ajutati cu o idee multumesc

Răspuns Câştigător
| kevincosty a răspuns:

Gandeste ce iti place.Fa keyword research alege cuvintele cheie potrivite, scrie continut unic, instaleaza wordpress pe el si apoi monetizeza acel site.

3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Incearca sa gasesti ce-ti place sa faci (pasiuni) si sa faci site-ul despre asta. Daca pasiunea ta nu o intalnesti la toata lumea, poti sa-ti creezi un blog/site mai special, tu devenind un fel de specialist sau persoana de referinta in respectivul domeniu.
Ca si platforma unde sa-ti incepi proiectul, recomand www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| fantomel_1972 a răspuns:

Despre sfarsitul lumiiwinking

| unknownn a răspuns:

Orice in afara de Gaming.Ti-ai putea face un site legat de domeniul la care te pricepi (pe internet si nu numai)