| gemeni6226 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti ce aparat imi recomandati ca e cel mai bun pentru a face suc de morcovi.Recomandati-mi va rog unul pe care il folositi de ani de zile.Multumesc.

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Un blender ieftin si bun. cauta pe olx. gasesti o gramada. iei anuntul care va atrage atentia si va interesati de produsul in sine, informatii ce tin de instructiuni, etc mai apoi vb cu proprietarul actual pentru a-l achizitiona la un pret decent, il puteti negocia! Seara buna!

| Daniel9988 a răspuns:

Http://www.delimano.ro/nutribullet-1/

Il am de 3 ani si il utilizez la dieta.

| gemeni6226 explică (pentru Daniel9988):

Multumesc frumos dis asta am eu ma gindeam la ceva care sa pastreze partea groasa sus si sa scoata numai sucul din cartof pe vremuri am avut asa ceva sus raminea partea groasa a morcovului si jos iesea sucul.Dar multumesc.