| Alecsaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Recomandati-mi si mie un aparat profesional [ mai ieftin ] si spuneti-mi si pretul va rog!

Răspuns Câştigător
| MetalForever a răspuns:

Aparat de fotografiat? Pai, eu am un Nikon Coolpix L1110 si a fost in jur de 1.000 lei.Deci cea mai buna optiune ar fi un Nikon, seria coolpix, care sa depaseasca 500 lei.Deci ar trebui sa aiba unul bun de la 8 mp in sus.Al meu are 12, filmeaza HD, are HD voice...deci merita.Si un aparat nu trebuie neaparat sa fie de talie mare. Poate fi si mic si foarte bunwinking:Succes.

1 răspuns:
| antigoni a răspuns:

Ce fel de aparat profesional?