| Wannabe_3032 a întrebat:

Va salut! Recent mi-am cumparat un tricou USPA portocaliu, l-am imbracat de doua ori iar apoi l-am spalat. Dupa spalare am constatat la cateva zile ca au aparut niste pete mici si galbene de nicaieri. Am cerut sfatul celor de la curatatoria chimica si au zis ca nu o pot scoate si ca doar se va accentua daca vor folosi ei produsele lor. Cu ce as putea sa scot petele? ( nici la masina de spalat, nici de mana nu au iesit ). Ofer fundita pentru un raspuns care m-ar ajuta sa scap de acele pete

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate s-a decolorat si nu sa patata. Oricum vanish e singura solutie care scoate pete