| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce mancati cand nu mai e nimic prin frigider sau nu va place mancarea? Eu ori imi fac cartofi prajiti, ori niste spaghete happy

9 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Când se întâmpla aşa ceva, comand o pizza. Rapid şi săţios!

Pa-pa.

| mona a răspuns:

Eu am grija ca intotdeauna sa fie ceva de mancare in frigider, daca se intampla sa nu am nimic prepar rapid ceva

| OnuOnulică a răspuns:

Stai linistit/ă ca nu mor de foame laughing

| CVane a răspuns:

Pai de obicei fac cartofi prajiti, sau piure.

| catinque a răspuns:

Comand o pizza thinking

| Druica20adi a răspuns:

Revin la mancarea sanatoasa de baza> salata;

| Druica20adi a răspuns:

Salata orientala este exceptionala la gust:
cartof fiert, maioneza de post din mustar si ulei, ceapa, masline, la care poti sa mai adaugi alte ingrediente dupa preferinta;

| Druica20adi a răspuns:

Alimentatia sanatoasa este prima prioritate;
Ca fapt divers, nu de calorii trebuie sa te temi in primul rand, ci de toxinele si radicalii liberi pe care ni-i administram prin tot felul de alimnete procesate;

| Druica20adi a răspuns:

Nu te lua dupa cliseul ca oricum mancam multe porcarii si ca organismul tot rezista! sad El rezista dar pierde rezistenta, se deterioreaza, viata scade in durata si calitate!