| Sabwy a întrebat:

Va place mancarea de la KFC? Ce mancati de obicei de acolo?

Răspuns Câştigător
| Haydee a răspuns:

Wow deci aia e cea mai buna mancare... miami... abia astept sa mai mananc pe-acolo...
Cartofii prajiti cu pulpe sunt exdraordinari, alauri de o Cola se potriveste perfect...si pretul e chiar acceptabilhappy
Ti-e cum ti se pare?

13 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

M-au dezamagit celebrele aripioare.

| Silvia a răspuns:

DAlove struck imi place...cui nu`i place!?laughing
Pap orice de acololove struck

cami
| cami a răspuns:

Este un fel de McDonald's pentru ...adulti. Pai, celebra "Full Options". Cateodata si-o inghetata. big grin

| Sabwy explică:

Si mie imi place mult mancarea de la KFC.:X Si imi place mult sa mananc meniul crispy strips:X si deserturile alea asa de bune :X

| alexdop21 a răspuns:

Crispy cu cola big grin mama mama, cu toate ca dupa aia regret nitel dar e ok oricum

| eek a răspuns:

Continua sa mergi la kfc si o sa ajungi si tu la intrebarea pusa de gexy99 laughingrolling on the floor

| DarknessKirin a răspuns:

Yummy aripioare de pui picante si crocante cu garlic sauce, o cola si poate niste cartofi tot cu garlic sauce

| DarknessKirin a răspuns:

Da, mananc deobiceii acolo aripioare iuti si crocante cu garlic sauce, o cola si poate niste cartofi, tot cu garlic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glumesti? Sunt la un pas sa ma mut cu catel si purcel taman in bucataria de la KFC.Nu e sanatoasa?! Nici eu...ne completam perfect! Tot ceea ce este picant, picant, picant imi creeaza dependenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glumesti? Sunt la un pas sa ma mut cu catel si purcel taman in bucataria de la KFC.Nu e sanatoasa?!Nici eu...ne completam perfect!Tot ceea ce este picant,picant,picant imi creeaza dependenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bon fillet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmmmmm Aripioare picante si crocante cu sos de garlic si o cola rece poate si cartofi tot cu garlic cool!

| maria0123 a răspuns:

Imi place mult!
De obicei, comand maxim 3 chestii la o masa, dar cel mai des mananc :
Smart Meniu
Smart Bucket
American Bucket
Snack Box
Hot Booster
Crispy sandwich
Meniul Crispy strips
Meniul facut din reteta originala, cea cu 11 ierburi aromate
Twister Meniu
Tarta cu ciocolata
Si pentru ca am KFC aproape, uneori merg si dimineata si imi iau : Chicken wrap si chicken toast. E delicioasa mancarea, atat pot spune, insa mancata cu masura.
Eu merg la KFC de maxim 3 ori pe luna si imi ajunge. Plus, nu prea pun nimic pe mine, poate si din cauza metabolismului.