| anonim_4396 a întrebat:

Vouă va place înghețata? Ce arome preferați?

Răspuns Câştigător
| Differentx13 a răspuns:

Bună. Ador înghețata! Mai ales cea cu caramel, vanilie și ciocolată happy.

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este suficient să fie înghețată!
Cea de lămâie verde.
Pa, pa.

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Cui nu ii place? Eu ador inghetata de capsuni, vanilie sau caramel.

| Sara2 a răspuns:

Buna
nu imi place inghetata nu cred ca as putea manca vreodata straight face

| morningstar a răspuns:

Aromele de kirsch, caramel, pepene galben.

NOname
| NOname a răspuns:

O prefer pe cea cu aromă de pepene galben. Sau de alune, caramel, vanilie...

| mixxjim a răspuns:

Rom cu stafide si fistic

| Kasia a răspuns:

Ciocolata.fistic.menta.pepene

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, Diana!
Imi place foarte mult inghetata de lamaie verde!
Te pup!

| Addaa1998 a răspuns:

Buna!

Imi place inghetata cu ciocolataa, caramel, capsune, struguri mai putin vanilia si preferata mea este la cornet

| Addaa1998 a răspuns (pentru Addaa1998):

Aaaa si cea cu fistic
Dar tie DianaîşialegesoţulbazândusepeTPU?

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns (pentru Addaa1998):

Cea cu ciocolata, caramel, fistic și multe altele.

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Capsuni si vanilia

| Alishia a răspuns:

Cea cu bucati de tiramusu in ea, cu pepene galben, bucati de biscuiti si alte chestii.Prefer inghetata cu ceva in ea, nu doar inghetata.

| KevinAnthony a răspuns:

Da, ador îngheţata! Prefer îngheţata cu aromă de fructe de pădure, ciocolată şi rom cu stafide.

| ANONIIIIMAA222 a răspuns:

Pepene galben :X

| cynty22 a răspuns:

Hei! Mie imi place inghetata de ciocolata, prune uscate, fructe de padure, si acea inghetata cu numele de sandwichi!

| Fonky a răspuns:

Prefetata mea este ceea cu fructe de padure(putin acrisoara) si ceea cu caramel

| emiliaolteanu a răspuns:

Orice aroma in afara de ciocolata. Iaaaaaaaac.

| GabyGabbryella a răspuns:

Buna! Mie imi place inghetata de ciocolata, caramel, vanielia si tiramisu!