| patygirl a întrebat:

Care inghetata va place mai mult? ( de la ce firma?) si ce arome preferati? mie mi se pare foarte buna cea de la joe ( nu la cornet ci la caserola). iar ca arome imi placed mult ciocolata, pepenele galben, si cea de fistic si ciocolata. voua? stiu ca poate pare un subiect banal, ar vreau sa aud mai multe papreri. dau funda

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Bună si tie!

Sincer eu prefer înghetată de casă. De la un timp fac des inghetata impreună cu mama mea si îti sugerez si tie. Este mai gustoasă si mai calitativă.

Insă dacă trebuie să aleg un producator as alege înghetata de la Algida sau Amicii, cu Amicii am copilarit ...era "înghetata de la chiosc" din zilele insuportabile de vară.

Multă baftă!