| iKaiju a întrebat:

Vreau retete pentru o cana de zahar,apa si sare, azi m-am gândit in ora ca vreau sa beau niște apă cu sare si zahar asa ca vreau retete pls.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce reteta mai vrei? Deja o stii. Sa vezi daca iti place gustul.

| Bizon95 a răspuns:

Nu inteleg
tu vrei o reteta care sa contina SI apa sare si zahar?
sau vrei o reteta numai din astea 3?

SINGURA reteta pe care o stiu este cafeaua, unde se poate pune un varf de cutit de sare, gustul devine "mai moale", iar apoi se pune si zahar, dar cu lingurita nu cu varful de cutit, insa, sa nu pui mai mult de un vf de cutit pentru ca poate deveni asa de moale ca sa ti se faca greata!

| Furnicuta000 a răspuns:

La alta intrebare tin minte ca sadrian ti-a dat o reteta buna, ce vrei mai mult de atat? Nu e ca si cum ai dat prea multe optiuni de ingrediente. Sau macar spune exact cum ai vrea sa fie.

| iKaiju explică (pentru Furnicuta000):

Intrebarea a fost anulată si nu am putut vedea

| Furnicuta000 a răspuns (pentru iKaiju):

De ce ti-ar anula intrebarea? Nu e ca si cand ai intrebat cum sa te sinucizi laughing
Sau poate ai pus 2 la fel si de aia.

| iKaiju explică (pentru Furnicuta000):

Am mai pus una cand mi-a sters-o pe aia, la momentul ala aveam doar una pusă.

| Dalmore a răspuns:

De ce ai vrea așa ceva?