| Dazzling a întrebat:

Vreau sa ma dezvolt, in inaltime, dar si in masa musculara. Am inceput sa fac sala, si am inceput sa beau la fiecare masa o cana cu lapte, si pe zi sa mananc 3 ochiuri. Am auzit ca lactatele si carnea sunt principalele. Vreau alte retete ceva salaturi sau nu stiu. Orice sa mai disting mesele happy. Vreau o alimentatie care sa ma ajute in dezvoltare. Fundaa! big grin

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Alimentatia ajuta doar la sanatate nu si la dezvoltare.
Ca sa te dezolvi in inaltime si masa musculara, cel mai mult te ajuta inotul si handbalul.
Succes!