| BiscuiteeeMoale a întrebat:

Vreau sa fac niste clatite de post. Nu am apa minerala, daca pun apa plata are ceva? Fundiiiiii raspundeti-mi sincer straight face

Răspuns Câştigător
| akaleesh20 a răspuns:

Ies bune cu apa plata, eu asa le fac. Adauga esenta de vanilie si vor fi minunate! lasa-le putin sa se "aseze" (lasa-le la o parte)pentru ca atunci cand le prajesti sa nu se stranga in tigaiehappy pofta buna! sa spui cum au iesithappy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa minerala le face mai pufoase, merge si cu apa plata

| razvan2011 a răspuns:

Nu are nimic

| Camelia005 a răspuns:

Vor iesi bune si cu apa dar daca folosesti apa minerala vor iesi mai bune ori cum incearca nai nimic de pierdutwinking

| Loghin_Alina_1985 a răspuns:

Iese foarte bune si daca pui doar apa plata...eu am facut asa de multe ori si mi-au placut

| Biiia_2513 a răspuns:

Cum sa mai zis, apa minerala le face mai pufoasa.Apa plata le lasa asa tari, dar exista o reteta speciala de post...nu o mai stiu bunica mea o folosea.Cu apa plata se "face mai greu", incearca dor, eu am incercat sa te ajutwinking

| Minnie_6826 a răspuns:

Nu se mai umfla si nu mai sunt asa pufoase.sincer.

| onita25 a răspuns:

Nu nu are nimic daca le faci cu apa plata dar nu vor mai fii asa de pufoase