| AlexiaClaudia a întrebat:

Vreau sa-i duc unei rude de la spital niste flori, ce imi puteti recomanda?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Orice atentie din partea ta, va fi bine venita.
Important este gestul si este unul foarte frumos, nu conteaza tipul de flori.
O zi buna si sanatate rudei talehappy

| Adry05 a răspuns:

Ceva cat mai mare si colorat fara miros. Ai putea sa mergi la o florarie si sa zici cam ce ai vrea si-ti face doamna de acolo. Sau florirarile preferate ale respectivei daca ai idee.

| SHINeeTaemin a răspuns:

Ai putea sa-i ceri doamnei de la florarie sa-ti faca un bughet gen acesta de mai jos cu cosulet
http://www.albumdefamilie.ro/poze/buchet-de-flori-79805/detaliu/

| erika13 a răspuns:

Poti sa duci orice tip de floare fara miros.

| akashi4 a răspuns:

Un buchet cu mai multe tipuri flori si cu culori diferite.

| Ely1997 a răspuns:

Eu zic sa-i faci un buchet dragut; nu doar un anumit tip de flori ..ci mai multe. Spune-i doamnei de la florarie si sigur o sa-ti faca ceva potrivit.