| Mariaa321 a întrebat:

Vreau sa ma ingras! Ce sa faac? Am luat tot felul de vitamine dar degeaba..as putea sa iau anticonceptionale? sau exista vreun fel de pastile ca sa ma ingras? Va rog ajutati-ma!

8 răspunsuri:
| oOoRubyoOo a răspuns:

Mananca ce mancai pana acum si baga mai multe calorii.
Dextroza este buna si ieftina:
http://www.veganlife.ro/......nik-793570

asta daca nu ai diabet
in rest mananca ce contin multe calorii precum alunele, laptele, ulei etc

| アレクサ a răspuns:

In nici un caz sa nu ei anticonceptionale, pastile sau cine stie ce alte prosti! in primul rand ca poti ajunge in spital din cauza lor. Parerea mea este sa mananci mai multe mancaruri cu kalori cum ar fi: carne, paine, etc. Daca iti plac dulciurile poti manca si din acelea

| ஐفيDeeaفيஐ a răspuns:

Nu lu-a pastile ca te poti imbolnavi; poti manca foarte mult si atunci sa pui cateva kg pe tine dar te rog nu mai lua pastile te vei imbolnavi

| Florin48 a răspuns:

Ma si eu aveam problema asta... forteazate si mananca cate o ciocolata pe zi happy te ingrasi instant

| Mariaa321 explică (pentru Florin48):

O sa incerc sa mananc si sa speram ca va da rezultate!

| leaveyou2000 a răspuns:

Ca sa te ingrasi nu poti face decat sa stai in pat si sa manaci cam toata ziua...sa nu faci nici un fel de sport si sa manaci dulciuri si grasimi tongue

| Shining_Heart_1992 a răspuns:

Eu m-am ingrasat cateva kile cu fier! eu am fost anemica si mi-a recomandat medicul dar intreaba medicul tau de familie daca poti lua niste fier Tot'hema! asa se numeste cel mai bun fier! o cutie cu 20 de fiole costa 17.52!