| anonim_8127 a întrebat:

BUNA! CE TREB SA FAC SA MA INGRAS, VREAU SA MA INGRAS SI NU REUSESC, IAU TOT FELUL DE VITAMINE.
STITI VREO RETETA CEVA DE INGRASARE? AJUTATI-MA VA ROG

9 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Mananca pe la ora 23. si culcate la ora 24, mananca ciocolata. mananca tot ce vrei! si sa nu faci miscare mai deloc. Cred ca dupa ce o sa te ingrasi o sa vrei sa slabestihee hee

| DenissaDeea a răspuns:

Trebuie sa mananci sanatos si cand iti este foame, chiar si patru mese pe zi, consuma zilnic cel putin doi litri de apa pe zi, consuma fructe zilnic, fa miscare zilnic cel putin trei zeci de minute, nu te stresa, gandeste pozitiv in privinta aceasta, consuma dulciuri care iti plac, putin da bun, grefa/lamaia iti fac pofta de mancare, succes...

| ramona_5587 a răspuns:

Peritol...gasesti la farmacie... iti da pofta de mancarehappy
si nu are efecte negative.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Ai mare grija ce produse folosesti. Poti declansa fenomenul de ingrasare si apoi vei cauta cu disperare solutii de slabit. Consider ca cel mai bine sa ai o alimentatie si o viata normala. Majoritatea vor sa slabeasca - de ce iti doresti sa te ingrasi? Ai idee cat disconfort provoaca kg in plus?

| tukhey23 a răspuns:

Teai tampit,laughing

| Lorenada a răspuns:

Iti spun o reteta care ajuta sigur. Maninca mult si dormi dupa asta.

| floryroscata74 a răspuns:

Depinde. nu ai specificat varsta. am o nepotica de 18 ani care a luat niste vitamine. dar a consultat medicul de fam.niciodata sa nu iei medicamente, chiar si vitamine, fara acordul unui medic succes

| anonim_5440 a răspuns:

La ce-ti trebuie sa te ingrasi?
in fine iti zic eu: pai trebuie doar sa mananci multe gustari in exces: biscuiti napolitane chestii din astea