| Gurgiu a întrebat:

Vreau sa-mi cumpăr acest espressor capsule https://altex.ro/......CAFMINIWH/ pot folosi orice tip de capsule sau doar cele de la tchibo?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Doar capsule TCHIBO.

Eu cand am cumparat un Dolce Gusto, am cumparat si cateva capsule reincarcabile, pentru a putea sa pun si alte tipuri de cafea.

Presupun ca si pentru acest espressor exista astfel de capsule.

Dar eu recomand totusi, Dolce Gusto, pentru ca sunt mai multe (desi poate nu are chiar acelasi gust ca celelalte).

Numai bine!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat