| nutuxcristian a întrebat:

Intrebare adresata tuturor celor care au Espressor Tchibo Compact Cafissimo.
Ce parere aveti despre aparat? Este in regula? Credeti ca intr-adevar merita investitia? Ce parere aveti despre cafea si despre espressorul in sine?
FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| Baldovin_Antonio_1999 a răspuns:

Funcioneaza doar cu capsulele tchibo, dar daca le cureti dupa folosire le poti reutiliza(cu orice cafea ai, exceptand nesul, 3 in 1 sau cafeaua macinata la fel de fin)Trebuie doar sa decupezi folia de pe fundul capsulei din folia unui pachet de cafea!

3 răspunsuri:
| Biggiesan a răspuns:

Cel cu blogul este prietenul meu intreaba-l pe el si iti va raspunde! http://www.espressoman.ro/

| Baldovin_Antonio_1999 a răspuns:

Foarte bun! Sunt mega multumit de el!

| nutuxcristian explică (pentru Baldovin_Antonio_1999):

Functioneaza numai capsulele personalizate Tchibo la el, sau si Lavazza, Starbucks, Doncafe etc?

| Baldovin_Antonio_1999 a răspuns (pentru nutuxcristian):

Funcioneaza doar cu capsulele tchibo, dar daca le cureti dupa folosire le poti reutiliza(cu orice cafea ai, exceptand nesul, 3 in 1 sau cafeaua macinata la fel de fin)Trebuie doar sa decupezi folia de pe fundul capsulei din folia unui pachet de cafea!