| dreams18 a întrebat:

Vreau sa prepar gofre/napolitane deoarece par savuroase insa nu am aparat de facut acest tip de napolitane. se pot gati si in tigaie sau in aparatul de facut sandwich? va rog sa imi dati idei cum as putea sa le prajesc+ retete. multumesc+ funda

2 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Nu prea cred ca merge sa faci gofre daca nu ai un aparat special.fa niste clatite iti va trece pofta de gofre mancand 2-3 clatite happy

| Găbița25 a răspuns:

Eu am incerat in tigaie, insa nu ies bune. Cele in aparatul special sunt pufoase, dar la tigaie ies ca o clatita foarte groasa.