| Daria a întrebat:

Vreau sa va intreb daca stiti ceva patiserii/cofetarii care fac torturi bune in Baia Mare. Vreau raspuns urgent...
happy
Merci...

Răspuns Câştigător
| pepe a răspuns:

Cofetăria Rodna şi mai este una pe Decebal unde era înainte patiseria Iulia, nu ştiu cum se numeşte acum, mai este una pe Victoriei (Fredy) şi mai primesc comenzi la magazinele Hofer.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cunosc cofetarii, dar daca esti din zona, spune-mi te rog cum se numesc prajiturile acelea care se dau la nunta. Este vorba de prajiturile care se dau in cutii mari si care se pastreaza proaspete timp indelungat!? Poate cunosti obiceiul...