| crisbebe a întrebat:

Ce fast-fooduri gen tip-top stiti in mall-uri din bucuresti adica sa aiba si pizza si torturi.
funda dar vreau sa imi ziceti sigur in ce mall-uri este gen tip-top sa aiba pizza si din astea sau mai e o varianta.stiti in mall-uri din bucuresti cofetarii care sa aiba si torturi? torturi nu prajituri ca e ziua mea. vreau sa imi ziceti sigur

1 răspuns:
| iuly25 a răspuns:

Pai pizza are la pizza hot din Afi cotroceni(acolo ma duc eu) si poti sa te duci in mall si sa te uiti sa vezi ce e pe acolo.te pup! la multi ani!