| mihnea123abc a întrebat:

Vreau si eu cateva retete shake`uri..nu de slabit care sa contina lapte si sa fie sanatoase

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Daca vrei sa slabesti iti spun eu cam ce trebuie sa faci. Mananca cat mai multe legume si fructe, bea apa calda cat poti tu de fierbinete (un pahar) si fa sport minim o ora pe zi asa in ritmul asta o sa slabesti foarte repede si sanatos.

FUNDA?

| mihnea123abc explică (pentru Seepty):

Eu am zis ca vreau shake`uri sanatoase, nu pentru slabit.sa contina lapte