| Simple Girl:X a întrebat:

Vreau si eu un regim de ingrasathappy

Pt. dimineata
dupa-amiaza
seara

big grin

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Pentru ingrasat, garantat, functioneaza sa mananci (si dimineata si la amiaza si seara) cat de des si cat mai consistent si sa iei si ceva vitamine pentru pofta de mancare.

| change12 a răspuns:

Dimineata- cereale cu ciocolata
pranz-(cumpara farfurii mari)ce pot sa zic supa de pui
seara-cat mai mult findca aici se depune mananca cat mai tarziu si nu fa miscare mai baga dulciuri in alimentatie da nu f multe sa nu faci diabet mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema ca a ta happy

| nuamPleaca a răspuns:

Smash-snickers-cola-pepsi-milka laughing))))))

functioneaza garantat!

| Biaa a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui. nu ma pun acum sa-ti spun ce sa mananci dimineata la pranza si seara laughing
totusi. mananca cat mai mult dupa ora 7.
atunci se depunde cel mai bine

pupici, kiss*