| MaRy_2365 a întrebat:

A aprarut primul numar la deAgostini cel cu acel curs de pictura? Cand apare? Ce iti da? Urmatoarele numere cat costa si ce iti da?

Răspuns Câştigător
| TraficantaDeVisee a răspuns:

Din 22 februarie 2011, Deagostini ne ofera o noua colectie : Curs de pictura.

Aparitie bilunara.

Primul numar poate fi achizitionat la un pret special de 5.99 lei, urmand ca pentru restul numerelor sa platim 11.99 lei.

Ati ratat vreun numar al colectiei? Sunati la numarul de contact : 021.401. 0888 L-V: 10-18 si info@deagostini.ro. Puteti face si abonament pentru aceasta colectie.

__________________________________________________________
Concepută pe înţelesul tuturor, colecţia Curs de pictură te poartă pas cu pas prin lumea fascinantă a tehnicilor desenului şi picturii. Instrumentele profesionale, oferite împreună cu fiecare număr de revistă, te vor ajuta să finalizezi exerciţiile propuse, să-ţi pui în valoare talentul şi chiar să creezi adevărate capodopere. Toate tehnicile desenului şi picturii de care ai nevoie pentru a deveni un adevărat artist!
Un curs practic, absolut captivant, care te învaţă pas cu pas să desenezi şi să pictezi:
n-a fost niciodată mai uşor să devii artist!
Iti da in rpimul numar o paleta in forma de floare o pensule si niste acuarele fundita?

2 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Primul nr este pe piata si este la pretul de 5, 99 lei
al doilea nr este la pretul de 11, 59 lei
sper ca te-am ajutat
funda

| Shikamaru a răspuns:

Mi se pare ca apare maine adica marti sau a aparut deja, nu-s sigur, cel mai sigur apare maine si iti da un set de pensoane si niste vopsele din alea