| mlm_7294 a întrebat:

A comandat cineva pe http://www.wholesale-dress.net? Daca da, ma intereseaza calitatea produsului si pretul livrarii.

3 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Da, a comandat un tovaras de-al meu anul trecut.
El a spus ca produsele sunt ok, a comandat niste haine de dama colectia de toamna ca sa le vanda mai departe si am incredere in el fiindca s-a ocupat cu haine de dama destul de mult timp.
Eu nu stiu ce sa zic, le-am vazut si eu fiindk am mers sa luam pachetele impreuna dar nu ma pricep decat la tzoale de firma si de barbati laughing
Transportul se face prin EMS, costa 24$ primele 500 de grame si 6. 75$ pentru fiecare din urmatoarele 500 de grame. Am impresia ca la fiecare produs iti spune si gramajul si poti sa iti calculezi singur cat costa transportul.

| glamvintage a răspuns:

Da-i la search-"free shipping"winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa pun comanda, dar inca nu au produsele in stoc trbe sa mai asteptinca vreo 2 zile si incerd dupa accea, o sa iti mai spun cand vine comanda:d