| BabyDoll a întrebat:

HI TPU!
A comandat cineva de pe
http://www.wholesale-dress.net. cum se procedeaza? Ati primit produsele? Pretul este in dolari?

Ofer

Răspuns Câştigător
| bluberri a răspuns:

Eu am comandat pentru prima oara acum 2 zile, astept sa primesc coletul in urm saptamana. Preturile sunt in dolari, eu am cumparat 5 obiecte in valoare de $46 si transportul $53. Transportul se calculeaza in functie de greutatea coletului (al meu avea 2-3 kg). Am vazut in review-uri pe youtube ca gentile si bijuteriile lor sunt ok, hainele nu prea. Eu mi-am luat 2 genti, 2 obiecte de bijuterie si o rochie vazuta si la Zara, dar in loc de 2 mil a costat $13. Abia astept sa vad cum arata produsele cand ajung la mine, cred ca doar rochia ar putea sa dezamageasca cumva.

| BabyDoll explică (pentru bluberri):

53 $ doar transportul? practic a costat mai mult decat produsele. cu plata cum se procedeaza? platesti online sau prin posta romana?

| BabyDoll explică (pentru bluberri):

Heii a venit comanda? sunt ok produsele? happy