| AleXxXandra a întrebat:

A comandat cineva vreun ceas de pe acest site: http://ceasuri-ieftine.net/home? Pot avea incredere? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| kittysweet a răspuns:

Da am luat si eu de pe site-ul acesta pentru taicamiu de ziua lui poti avea incredere! Cu placere pentru raspuns!

2 răspunsuri:
| litlledolleioanna a răspuns:

Da sunt foarte bune am luat eu acum cateva luni pentru prietenul meu

| mariusanton a răspuns:

Buna eu mi-am luat de pe supertablete.ro niste ceasuri de vara destul de dragute si ieftine... sper sa iti fie de ajutor sa faci o comparatie